Nasza mama 1 male

PREMIERA 10 GRUDNIA NA SCENIE CIŚNIEŃ

spektakl dla dzieci w wieku 4-8 lat


Mama z bajek Joanny Papuzińskiej naprawdę jest czarodziejką: umie naprawić księżyc, któremu odłamał się rożek, zmniejszyć wielkoluda, wyprać burzowe chmury… Ale takie są przecież wszystkie mamy. Potrafią zmieniać w magię zupełnie zwyczajne rzeczy i zdarzenia. I to właśnie będzie się działo w naszym nowym spektaklu. Chcemy, żebyście razem z nami uwierzyli w moc wyobraźni i w to, że do najlepszej na świecie zabawy wcale nie potrzeba tabletu, komputera czy smartfona. Wręcz przeciwnie!

Na spektakl zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat, ale historia, którą w nim opowiadamy, i dodane do niej piosenki spodobają się też trochę starszym widzom, a nawet rodzicom i dziadkom. Usłyszymy i szantę, i piosenkę rodem z sensacyjnego filmu (oczywiście z przymrużeniem oka). Scenografia i kostiumy Anny Chadaj, znanej widzom Capitolu z Trzech wesołych krasnoludków i Trzech muszkieterów artystki o ogromnej fantazji, będą dodatkowym atutem przedstawienia.


SCENARIUSZ NA PODSTAWIE KSIĄŻKI JOANNY PAPUZIŃSKIEJ, REŻYSERIA: AGNIESZKA ORYŃSKA-LESICKA
CHOREOGRAFIA: EWELINA ADAMSKA-PORCZYK
SCENOGRAFIA I KOSTIUMY: ANNA CHADAJ
MUZYKA: ARTUR LESICKI
TEKSTY PIOSENEK: ŁUKASZ PAWŁOWSKI

OBSADA

MAMA: MAŁGORZATA FIJAŁKOWSKA
TATO: MACIEJ MACIEJEWSKI
CHŁOPAK: MIKOŁAJ WOUBISHET
CÓRKI: EWELINA ADAMSKA-PORCZYK I AGNIESZKA ORYŃSKA-LESICKA

W NAGRANIU MUZYKI UDZIAŁ WZIĘLI:
ARTUR LESICKI (GITARY), ROBERT SZYDŁO (GITARA BASOWA), TOMASZ WENDT (SAKSOFONY), ŁUKASZ SOBOLAK (PERKUSJA), RAFAŁ KARASIEWICZ (FORTEPIAN, INSTRUMENTY KLAWISZOWE)
REALIZACJA NAGRAŃ: KRZYSZTOF BOROWICZ, MIX I MASTERING: ROBERT SZYDŁO


FOTO ŁUKASZ GIZA / TEATR MUZYCZNY CAPITOL