Teatr Muzyczny CAPITOL poszukuje Montażysty

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • obsługa eksploatacyjna sceny podczas prób i przedstawień;
  • załadunek i rozładunek dekoracji i innych materiałów;
  • wykonawstwo zmian dekoracji.

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze 1 etat. Praca na podstawie grafiku w równoważnym systemie czasu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • podstawowe umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • umiejętność noszenia ciężarów do 50 kg na małe odległości;
  • umiejętności manualne – drobne naprawy dekoracji;
  • sumienność;
  • punktualność.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w danych osobowych w procesie rekrutacji mojej osoby w celu zatrudnienia w Teatrze Muzycznym Capitol, w szczególności wystąpienia do odpowiednich organów i instytucji w celu uzyskania wymaganych przepisami prawa informacji na mój temat koniecznych w procesie rekrutacji.

Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, iż:

  • Administratorem moich danych osobowych jest Teatr Muzyczny Capitol z siedzibą we Wrocławiu ul. Piłsudskiego 67.
  • Moje dane osobowe będą przetwarzane gdyż jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, w związku z którym udostępniłem moje dane osobowe, jak również związanych z jego przeprowadzeniem obowiązków wynikających z przepisów prawa.
  • Moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od ukończenia rekrutacji.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia w Teatrze Muzycznym Capitol z siedzibą we Wrocławiu.
  • Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  • Dane mogą być udostępniane jedynie organom państwa upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa krajowego.
  • Podane dane będą przetwarzane zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz innych przepisów prawa.
  • Mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  • Mam prawo do przenoszenia swoich danych do innego administratora.
  • Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą w Warszawie ul. Stawki 2.
  • Podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia w Teatrze Muzycznym Capitol z siedzibą we Wrocławiu.