Teatr Muzyczny CAPITOL poszukuje montażysty.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
• obsługę eksploatacyjną sceny podczas prób i przedstawień;
• załadunek i rozładunek dekoracji i innych materiałów;
• wykonawstwo zmian dekoracji.

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze 1 etat.

Wymagania:
• wykształcenie techniczne;
• minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• podstawowe umiejętności czytania rysunku technicznego;
• umiejętność noszenia ciężarów do 50 kg na małe odległości;
• umiejętności manualne – drobne naprawy dekoracji;
• sumienność;
• punktualność.

CV , list motywacyjny prosimy składać do 9 stycznia 2017 roku na adres:
Teatr Muzyczny CAPITOL, ul. Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław - z dopiskiem "Montażysta"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.