dwsz

W imieniu Fundacji Bente Kahan i wrocławskiej Akademii Muzycznej zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz działań Polskiej Akcji Humanitarnej na terenie Syrii

W poniedziałek, 9.11.2015 o godz. 20 w Synagodze Pod Białym Bocianem zagrają i zaśpiewają Anna Błaut, Igor Pietraszewski i Tomasz Kaczmarek, Anna Zubrzycki i Katarzyna Kapela, Bente Kahan, Ruso Sala i Adam Skrzypek, Joanna Kaczmarek i Tomasz Kaczmarek, Julieta Gonzalez-Springer i zespół gitarowy Jacaras, Ariel Ramirez z zespołem, João de Sousa, Łukasz Wójcik, Tomasz Leszczyński, Konrad Imiela i Zosia Imiela oraz Adam Skrzypek i Sebastian Skrzypek, a także kwartet smyczkowy z Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Koncert poprowadzi Paweł Gołębski.

Bilety na koncert nie mają ustalonej ceny - sugerowana kwota wynosi 50 zł i w całości zostanie poświęcona wsparciu działań Polskiej Akcji Humanitarnej (zbiórka publiczna numer 2015/4195/OR)

Miejsca na koncert można rezerwować pisząc maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie: 71 782 81 23.